Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Lenora

Lenoru jsme přijímali s jejími třemi koťaty začátkem prázdnin, v době nejvhodnější pro pořádný letní odpočinek. Proto tedy to jméno. Nicméně Lenora nezahálela. Úplně původně se vyhublá přitoulala na zahradu nálezců, kteří ji považovali za kocoura. Dokonce začala i pěkně přibírat až do dne, kdy se vrátila zase hubená, zato se třemi koťaty. Když přišla k nám, kojila sice ještě své malé potomky, v břiše však tou dobou již nosila další generaci koťat. Vzhledem k jejímu velmi špatnému zdravotnímu stavu musela být operována, bylo i podezření na zánět dělohy. O nenarozená koťata přišla, nebyla by je schopná donosit. Pomalu se zotavuje a nabírá síly na lepší život. Lenora je vděčná milá kočka.

Lenora má dlouhodobě problémy s ledvinami a je na dietě. 20.1.2016 proběhly kontrolní testy a neprokázaly výrazné zlepšení.

6.2. musela být Lenora hospitalizována kvůli prudkému zhoršení zdravotního stavu.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o příspěvek na veterinární péči, tento příspěvek je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku, darů a částečně právě z příspěvků nových majitelů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 500 Kč (vakcinace a několikanásobné odčervení), dvakrát očkované kotě už 900 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 1500 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 500 Kč, u kastrované kočky 800 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený příspěvek na veterinární péči se dá odečíst z daní jako dar, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumJarka - Kralupy
StavOpustili nás
Kočka zemřela07.02.2016
Datum narození není známo 
PohlavíKočka
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...