Galerie z domova
Kučírek

Tmavý mourek se několik týdnů zdržoval u kladenského nádraží až to dámy, které ho tam chodily krmit, nevydržely a zavolaly nám. Dohodly jsme se, že se o Kučírka postarají za naší veterinární podpory a jakmile se uvolní místo, poputuje kocour k nám.

Kučírek je krásný a hodný kocour, vděčný za plnou misku a pohlazení. Je to kliďas, který bude spokojený, když bude mít plnou misku, pelíšek a člověka na mazlení. Ostatní kočky ignoruje, takže může být i jedináček.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o příspěvek na veterinární péči, tento příspěvek je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku, darů a částečně právě z příspěvků nových majitelů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 500 Kč (vakcinace a několikanásobné odčervení), dvakrát očkované kotě už 900 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 1500 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 500 Kč, u kastrované kočky 800 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený příspěvek na veterinární péči se dá odečíst z daní jako dar, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumLenka a Honza - Praha
StavNašli domov
Kočka byla umístěna10.02.2018
Stáří kočky 3 roky a 8 měsíců
PohlavíKocour
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

18.2.2018
Dobrý den, podáváme informaci jak se daří kocourkovi Kučírkovi, teď Matýskovi. Daří se mu dobře, když jsme ho přivezli, ukázali jsme mu kde má záchůdek a on se schoval do ložnice pod postel a nechtělo se mu ven. V noci vylezl a došel si na záchod, nažral se a spal. Po týdnu má vše prozkoumáno a pod postel se už neschovává, večer leží s náma na sedačce a kouká se na televizi. Ze začátku dost máchal a bouchal ocasem, byl asi nervozní, ale už s tím přestává. Jinak je v pořádku a má se dobře.