Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Kubík

Kubík se k nám dostal poté, co ho majitelé nechali na jedné pražské veterině. Údajně se jim v rodině objevila alergie a tak musel tenhle starý kocour pryč. Kubík zatím změnu moc nebere. Je odtažitý a hladit se moc nenechá. Bude potřebovat trochu víc času, aby si zvykl. Prozatím se mu udělají krevní testy, protože je pohublý a nemá moc chuti do jídla. Tak snad bude v pořádku.

23.11.2017 – Krevní testy dopadly naštěstí dobře. Kubík však stále není v dobré psychické pohodě. Podle všeho mu vadí přítomnost dalších koček, i když jsou v jiném boxu. V novém domově tedy uvítá bezkočkovou zónu. Vhodný pouze do bytu.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o příspěvek na veterinární péči, tento příspěvek je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku, darů a částečně právě z příspěvků nových majitelů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 500 Kč (vakcinace a několikanásobné odčervení), dvakrát očkované kotě už 900 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 1500 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 500 Kč, u kastrované kočky 800 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený příspěvek na veterinární péči se dá odečíst z daní jako dar, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavKočky ve frontě
Stáří kočky 11 roků a 2 měsíce
PohlavíKocour
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...