Galerie z domova
Kerry

Jednoho dne se prostě objevili na jedné zahradě. Měli štěstí, že ji obývá kočkomilka, která se o ně postarala, než se u nás uvolnilo místo. Všichni prckové jsou kluci a dostali jména Rafi, Spike a Kerry. Teď už si jen přejeme, aby celá rodinka dobře prospívala a byla zdravá. Mazlivá je dost a to nám hodně ulehčuje práci.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o příspěvek na veterinární péči, tento příspěvek je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku, darů a částečně právě z příspěvků nových majitelů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 500 Kč (vakcinace a několikanásobné odčervení), dvakrát očkované kotě už 900 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 1500 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 500 Kč, u kastrované kočky 800 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený příspěvek na veterinární péči se dá odečíst z daní jako dar, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavNašli domov
Kočka byla umístěna26.08.2017
Stáří kočky 1 rok a 2 měsíce
PohlavíKocour
KastraceNE
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

25.2.2018
Dobrý večer, Kenny (Kerry) vás zdraví, už jsem velký hladový a mazlivý kluk. Paníček a panička mě nechávají spinkat v posteli. Rád koušu pánička do palce u nohy, když spi. 😃 Když je panička ve sprše nebo na WC tak tam musím být taky, aby mi neutekla. 😃 Rád si hraji, spinkám a jím. PS: Na jaře jdeme na kastraci.