Kontakt

Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Kejla

Tříbarevná Kejla zůstala po odchodu své majitelky do nemocnice doma sama. Příbuzní ji zpočátku jezdili krmit, ale po nějaké době na ni asi zapomněli. Krmení se ujala sousedka, a ta nás také poprosila o přijetí kočičky k nám. Při příjmu bylo zjištěno, že má Kejlinka velkou břišní kýlu, kdy je břišní stěna potrhaná a bude nutná operace. Momentálně je na hospitalizaci u naší paní doktorky a čeká na operaci. Poté se přesune zpět k nám na karanténu. Kočička je poloplachá, ale věříme, že se díky péči dá dohromady a bude z ní spokojená a mazlivá kočka.

5.3.2017 – Kejlinka má po operaci. Při té bylo zjištěno, že má hodně oslabenou břišní stěnu, takže to vypadá, jakoby měla kýlu na více místech. Je tedy taková neforemná. Člověk se ji bojí i pohladit, aby jí neublížil. Uvidíme jak se jí bude dařit. Jinak je to úžasná kočka. Po všem čím si prošla, je mazlivá a velmi hodná.

16.3.2017 – Pod operační ránou se utvořil absces a muselo se provést vyčištění. Kejla vše zvládla na jedničku a nyní je již v naší péči na karanténě. A je to neskutečná kočka a naše srdcovka. I přes to, co má za sebou, nám odpustila. Je mazlivá a už si zvykla i na límec, který musí mít, aby si ránu nelízala. Jí dobře, tak snad je vše na dobré cestě.

25.4.2017 – Kejlí má za sebou první očkování a netrpělivě vyhlíží nový domov. Je moc hodná a kontaktní. Je vhodná pouze do bytu. Vzhledem k povolené břišní stěně se hodí do klidné domácnosti bez malých dětí, kde bude mít klid a pohodu. Vyžaduje opatrné zacházení – tj. netahat a nehonit. Jinak je v pořádku. Potřebuje jen dobré jídlo a vyladit kožíšek.

24.5.2017 – Tříbarevná Kejla má za sebou poměrně dost zdravotních problémů, a aby toho nebylo málo, tak jí paní doktorka objevila na mléčné žláze novotvar. Kejlinku tedy čeká podrobné vyšetření, aby se zjistilo, o co jde. Doufáme, že to nebude nic vážného, ale prognóza není zrovna veselá.

14.6.2017 – Kejla má bohužel nádor na mléčné žláze. A bohužel krevní testy nejsou tak dobré, aby mohla být operována. Veterinářka nechala udělat speciální testy v německé laboratoři, které jen potvrdily její rozhodnutí neoperovat. Vzhledem k tomu, že je Kejlinka starší a má už za sebou náročnou rekonvalescenci, rozhodli jsme se po poradě s našimi veterináři, že ji necháme v klidu a pohodlí dožít. Mrzí nás to, protože Kejlí je neskutečně hodná a vděčná kočka, která by si zasloužila víc než jen pár měsíců života v blahobytu.

4.5.2018 – Kejlinka se stále drží. Novotvar sice praskl a občas z něj vyteče trochu sekretu, ale naštěstí to je směrem ven a nikoli dovnitř břicha. Kočička je i přes špatnou prognózu v dobré kondici. Jí stále dobře a na mazlení také neubrala.

4.10.2019 – Je až s podivem jak se Kejlinka drží. Občas jí novotvar praskne, ale jinak je kočička v pořádku. Stále je mazlivá a milující jídlo.

21.5.2020 – Kejla se stále drží, sice trochu zhubla, ale pořád je to mazlivá kočka. Uvidíme, co přinesou příští měsíce.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

V případě zájmu o tuto kočku můžete depozitum kontaktovat jak emailem, tak telefonicky. Nicméně vzhledem k tomu, že jsme zpravidla přes den v práci, nemůžeme zaručit okamžitou reakci. Proto doporučujeme mailovou komunikaci. Můžete také využít kontaktního formuláře přímo na profilu depozita.

Kontaktovat depozitum

Detail kočky


DepozitumJarka - Kralupy
StavHledají domov, Virtuální adopce
Stáří kočky 13 roků a 7 měsíců
PohlavíKočka
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Platby a dárci

Platbu můžete provést na tento účet (jednorázově či měsíčně)
Č. účtu: 2800060940/2010
VS: 72017
Jméno a příjmeníČástkaFrekvence
Martina Lacková100,- KčMěsíčně
Iveta Hasalová200,- KčMěsíčně


Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...