Galerie z domova
Kari

Spolu se svými dvěma k nerozeznání podobnými bratry a mourovatou sestrou se Kari narodil nalezené toulavé kočce. Odmalička žije v bytových podmínkách, je zvyklý na lidi a tím pádem i velmi důvěřivý a mazlivý. Kari je také velmi čistotný, naučený používat kočičí wc. Miluje jídlo a kotěcí hry, neměl by být v novém domově jedináček. Vhodný pouze do bytu.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o příspěvek na veterinární péči, tento příspěvek je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku, darů a částečně právě z příspěvků nových majitelů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 500 Kč (vakcinace a několikanásobné odčervení), dvakrát očkované kotě už 900 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 1500 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený příspěvek na veterinární péči se dá odečíst z daní jako dar, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavNašli domov
Kočka byla umístěna11.01.2014
Stáří kočky 5 roků a 10 měsíců
PohlavíKocour
KastraceNE
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

4.2.2019
Dobrý den, konečně se dostávám k tomu, abych poslala fotografie kocoura, kterého jsme si u vás vyzvedli v lednu 2014. Má se u nás moc dobře. Jsme rádi, že ho máme!