Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Káča

Bílomourovatá Káča přišla z jedné vesnice poté, co její páníček umrzl kdesi napůl cesty z hospody. Mezitím však čekala několik týdnů než ji někdo vysvobodí z majitelova domu. K nám přišla se čtyřmi prcky a ještě k tomu březí. V depozitu se jí narodilo pět koťat, která už dávno mají nové domovy. Káča bohužel zjistila, že už má mateřství i koček plné špičáky a tak jí hledáme domov, kde by byla sama. A taky zjistila, že lidé jsou sice ok, ale zase tolik je nemusí. Jenže to se po dvou letech u nás trošku změnilo. Zpočátku před pohlazením uhýbala a při hlazení po zádech naříkala a utíkala. Dnes miluje drbání na líčkách, za ušima a na bradě. Nejdříve si však musí ruku, která chce hladit, náležitě očuchat a pak teprve může nastat mazlení. Sice je stále trošku v pozoru a občas před rukou uhne, ale po pár dnech v novém domově si zvykne a bude mazlení vítat. Je čistotná a velmi pohodová. Miluje granule, konzervám moc nedá. Většinou jí stačí jen trošku na chuť a už zase běží k misce granulek. Vzhledem k tomu, že je baští s chutí, je nutné podávat pouze light granule, neb úspěšně kyne a vůbec jí to nevadí. Toto zvíře bylo zařazeno do virtuální adopce a přispívali na něj: Jana Kaiserová, Dominika Kotrbová


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumFrantiška - Praha 5
StavNašli domov
Kočka byla umístěna19.12.2010
Stáří kočky 16 roků a 2 měsíce
PohlavíKočka
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

01.01.2010
Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat za Káču! Je úžasná :) První den byla chudinka schovaná a bála se všeho. Dnes už je z ní úplně jiná kočka a krásně se zabydlela. Nevím jestli je to tím že měla páníčka, ale "zamilovala" se do manžela, chodí za ním všude jako pejsek. Od něj si nechá líbit vše, hladit jí může bez "dovolení", to od nás si to nechá líbit jen když si řekne. :)