Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Jox

Mouratobílý Jox pochází z areálu slánské nemocnice, kde se o kočky starala bývalá zaměstnankyně. Z důvodu stěhování však musel změnit bydliště i tenhle kocour. Jox je klidný a trošku bojácný. Nemá rád hluk. V novém domově mu bude chvilku trvat než si zvykne. Je vhodný i do domku se zahradou na bezpečném místě.

4.2.2019 – Joxík nás trochu trápí. Zhoršila se mu srst a je dehydrovaný. Uvidíme co ukáží krevní testy.

15.2.2019 – Joxík měl v těle zánět takže nastoupila atb léčba. Teď už je mu lépe. Jí a pomalu si zvyká na naše hlazení.

9.4.2019 – Kocourek musel na veterinu,  protože si dost ošklivě rozlízal strup, který se mu udělal po injekčních atb. Tak snad bude v pořádku a nebude potřeba žádného operačního zákroku.

30.4.2019 – Joxík je v pořádku. Absces se podařilo zahojit, takže kocourek nemusel na žádný zákrok. Jox je hrozný trouba, miluje mazlení, ale je hodně bojácný a musí si dodávat hodně odvahy než si mazlení pořádně užije. Podplácíme ho tím, že mu dáváme jako pamlsek malá kočičí mlíčka která miluje. Tak snad se po přesunu do depozita osmělí natolik, že se konečně uvolní a bude si užívat domácí klid a pohodu.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o příspěvek na veterinární péči, tento příspěvek je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku, darů a částečně právě z příspěvků nových majitelů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 500 Kč (vakcinace a několikanásobné odčervení), dvakrát očkované kotě už 900 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 1500 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený příspěvek na veterinární péči se dá odečíst z daní jako dar, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumLenka a Honza - Praha
StavNašli domov
Kočka byla umístěna19.07.2019
Stáří kočky 7 roků a 6 měsíců
PohlavíKocour
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...