Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Josta

Bílá Josta byla po dlouhém lovu odchycena v Mělníku. Kočička je poměrně klidná. Lidi zatím moc nemusí, ale ostatní kočky po řádném seznámení přijímá v klidu. Josta je hluchá a proto jí hledáme domov pouze v bytě.

18.12.2017 – Josta je po druhém očkování a podle všeho patří do skupiny koček, které se osmělují díky manipulaci v rámci veterinárních prohlídek. Zpočátku plachá kočka začala po druhém očkování vylézat z úkrytu a během pár dní si našla cestu i k depozitní tetě a mazlení. Máme radost, protože Josta potřebuje ošetřovat poškozená ouška a tohle nám to hodně usnadní. Jinak je to kočka hodná a nenáročná.

30.9.2019 -Josta přestala najednou jíst a během dvou dnů se z krásné kočky stala hadrová panenka. Nechtěla jíst, depozitní teta ji musela krmit stříkačkou, což se kočičce nelíbilo a dost jí to vysilovalo. Nevíme co se stalo, ale druhý den večer už byla tak špatná, že už jsme nestihli ani plánované krevní testy a milou Jostu jsme nechali v klidu odejít. Dle veterináře nejspíš došlo k selhání ledvin, uvidíme co ukáže pitva. Moc nás to mrzí, protože Josta si i přes počáteční plachost našla k lidem cestu, byla mazlivá, dobře jedla a spala v posteli. Bude nám moc chybět.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o příspěvek na veterinární péči, tento příspěvek je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku, darů a částečně právě z příspěvků nových majitelů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 500 Kč (vakcinace a několikanásobné odčervení), dvakrát očkované kotě už 900 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 1500 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený příspěvek na veterinární péči se dá odečíst z daní jako dar, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumJarka - Kralupy
StavOpustili nás
Kočka zemřela28.09.2019
Datum narození není známo 
PohlavíKočka
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...