Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Jimmy

Černobílý kastrovaný kocourek Jimmy je 7 let starý. Je zvyklý na život v bytě, lidi a děti, společnost další kočky mu nevadí. Bohužel trpí na záněty močového ústrojí, tak musí být stále na dietní stravě RC Urinary S/O. Jimmy je čistotný. V novém prostředí zpočátku velmi opatrný. Je spíše submisivní. Pouze do bytu. Původní majitel se ho vzdal z důvodu náročné profese. Neměl na něj čas.

28.11.2017 – Jimmy je velmi komplikovaná povaha. Pokud bude v domácnosti s flegmatikem, nebude mít žádný problém. Jakmile se však objeví dostatečně sebevědomé zvíře, stává se z Jimmyho hysterik bojící se dojít i na záchod, nebo k jídlu. Proto by mu bylo lépe v domácnosti bez dalších koček. Malých psů se nebojí. Lidi má rád a spí v posteli.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o příspěvek na veterinární péči, tento příspěvek je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku, darů a částečně právě z příspěvků nových majitelů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 500 Kč (vakcinace a několikanásobné odčervení), dvakrát očkované kotě už 900 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 1500 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 500 Kč, u kastrované kočky 800 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený příspěvek na veterinární péči se dá odečíst z daní jako dar, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavNašli domov
Kočka byla umístěna13.01.2018
Stáří kočky 8 roků a 5 měsíců
PohlavíKocour
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...