Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Izy

Malou Izy našla naše kamarádka a rovnou ji odvezla na veterinu, protože máme plnou karanténu. Kočička se u pana doktora dobře zabydlela a čeká až se u nás uvolní místo. Izy je neskutečně akční a ďábelské stvoření. Je krásná a mazlivá. A navíc má jeden bonus – jedno oko má hnědé a druhé modré. Pouze do bytu.

20.8.2017 – Izy je již u nás a má se čile k světu. Roste z ní moc pěkná a mazlivá kočka. Zatím je sice samá ruka, samá noha, ale všechno chce svůj čas. Ostatní kočky má ráda a jejich společnost vyhledává.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o příspěvek na veterinární péči, tento příspěvek je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku, darů a částečně právě z příspěvků nových majitelů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 500 Kč (vakcinace a několikanásobné odčervení), dvakrát očkované kotě už 900 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 1500 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 500 Kč, u kastrované kočky 800 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený příspěvek na veterinární péči se dá odečíst z daní jako dar, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavNašli domov
Kočka zemřela17.09.2017
Datum narození není známo 
PohlavíKočka
KastraceNE
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...