Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Iceman

Iceman docházel na pravidelnou stravu ke svým krmičům téměř rok. Nyní však mrazivé počasí zapříčinilo, že kocourek putoval rovnou na hospitalizaci k naší paní veterinářce. Má silnou bronchitidu, nejí a je hodně dehydrovaný. Doufáme, že vše ustojí a bude opět v pořádku. Krevní testy vyšly naštěstí dobře.

19.3.2018 – Po dvou týdnech na hospitalizaci se kocourek přestěhoval do naší karantény. Momentálně čeká na očkování a na hezčí kožíšek. Ice je krásně stavěný a hodný kocour. Má rád jídlo a spánek. Nejspíš dohání spánkový deficit.

11.4.2018 – Ice má po prvním očkování a hledá nový domov. Je opravdu hodně kontaktní a mazlivý. I při očkování přede a slintá blahem.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o příspěvek na veterinární péči, tento příspěvek je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku, darů a částečně právě z příspěvků nových majitelů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 500 Kč (vakcinace a několikanásobné odčervení), dvakrát očkované kotě už 900 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 1500 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 600 Kč, u kastrované kočky 900 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený příspěvek na veterinární péči se dá odečíst z daní jako dar, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavNašli domov
Kočka byla umístěna11.05.2018
Stáří kočky 3 roky
PohlavíKocour
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...