Galerie z domova
Honza

Britský kastrovaný kocourek Honza je 14 let starý. Je hodně mazlivý, zvyklý na život v bytě, lidi a děti, společnost další kočky mu nevadí. Strava granule, příp. masové kapsičky. Od malinka špatně vidí na pravé oko, ale nevadí mu to. I přes svůj věk je v poměrně dobré kondici. V novém prostředí si rychle zvyká. Pouze do bytu. Honzík byl přijat od původního majitele z důvodu náročné profese. Neměl na něj čas.

2.10.2017 – Honzík nám trošku zahaproval, nechtěl jíst a byl apatický. Pro jistotu jsme mu dnes nechali odebrat krev. V jeho věku by nebylo nic divného, kdyby ho začaly zlobit ledviny.

10.10.2017 – Krevní testy ukázaly naštěstí jen mírně zvýšenou ureu, takže ledviny má tenhle fešák v normě. Výsledky ovšem potvrdily silný zánět v těle, což odpovídalo neléčenému zánětu rohovky. Honzík se úspěšně léčí a je v pohodě.

 


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o příspěvek na veterinární péči, tento příspěvek je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku, darů a částečně právě z příspěvků nových majitelů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 500 Kč (vakcinace a několikanásobné odčervení), dvakrát očkované kotě už 900 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 1500 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 500 Kč, u kastrované kočky 800 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený příspěvek na veterinární péči se dá odečíst z daní jako dar, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumJarka - Kralupy
StavNašli domov
Kočka byla umístěna17.11.2017
Stáří kočky 15 roků a 1 měsíc
PohlavíKocour
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

17.12.2017
Dobrý den všem, posílám Vám par fotek od Honzy. Vypadá, že se u nás už zvykl. Přejeme všem z "devíti" krasné vánoce a vše nejlepší do Nového roku.
18.11.2017
Honzíkovi se v novém domě líbí. Nejraději běhá z patra do patra a zkoumá :-)