Kontakt

Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Honza

Britský kastrovaný kocourek Honza je 14 let starý. Je hodně mazlivý, zvyklý na život v bytě, lidi a děti, společnost další kočky mu nevadí. Strava granule, příp. masové kapsičky. Od malinka špatně vidí na pravé oko, ale nevadí mu to. I přes svůj věk je v poměrně dobré kondici. V novém prostředí si rychle zvyká. Pouze do bytu. Honzík byl přijat od původního majitele z důvodu náročné profese. Neměl na něj čas.

2.10.2017 – Honzík nám trošku zahaproval, nechtěl jíst a byl apatický. Pro jistotu jsme mu dnes nechali odebrat krev. V jeho věku by nebylo nic divného, kdyby ho začali zlobit ledviny.

 


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o příspěvek na veterinární péči, tento příspěvek je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku, darů a částečně právě z příspěvků nových majitelů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 500 Kč (vakcinace a několikanásobné odčervení), dvakrát očkované kotě už 900 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 1500 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 500 Kč, u kastrované kočky 800 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený příspěvek na veterinární péči se dá odečíst z daní jako dar, potvrzení vám rádi vystavíme.

V případě zájmu o tuto kočku můžete depozitum kontaktovat jak emailem, tak telefonicky. Nicméně vzhledem k tomu, že jsme zpravidla přes den v práci, nemůžeme zaručit okamžitou reakci. Proto doporučujeme mailovou komunikaci. Můžete také využít kontaktního formuláře přímo na profilu depozita.

Kontaktovat depozitum

Detail kočky


DepozitumJarka - Kralupy
StavHledají domov
Stáří kočky 14 roků a 1 měsíc
PohlavíKocour
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníNE

Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...