Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Holubová

Jedna z trojice koček cestovatelek, které k nám doputovaly oklikou přes další dva útulky. Nejdříve byly odvezeny z odchytu do pražského útulku v Modřanech. Odtamtud jely na kastraci a v útulku strávily den rekonvalescence. Pak se vydaly na cestu k nám a paní, která je vezla, se cestou ještě stihla stavit na návštěvu v jednom dalším depozitu.

Po povinném pobytu v naší karanténě se přestěhovaly všechny do Vršovického depozita. To se muselo stěhovat a tak se opět stěhovala i Holubová. Ukázalo se, že se stěhováním problém nemá. Přesto si myslíme, že by si vážně zasloužila skončit s neustálým stěhováním a zakotvit v novém domově. Holubová je vůči lidem nedůvěřivá, ale jen do určité míry. Bude okolo vás pobíhat a vrnkat, když budete připravovat jídlo nebo na ni mluvit. Po příchodu z práce se rozněžní a pak dokonce poleví a slastně si užije drbání na hřbítku. Před depozitní tetou ukazuje bříško, válí sudy a dává najevo radost každou chvíli, na cizí se dívá z bezpečné vzdálenosti. Miluje další zvířata. Přes ostatní kočky si dodává odvahu při přibližování k lidem, neměla by být jedináček. Myslíme, že by měla zvládnout i psa. V bytě není destruktivní, jen si moc ráda hraje s jedním malým koberečkem. Hodí se i do domku s možností vycházek.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumFrantiška - Praha 5
StavNašli domov
Kočka byla umístěna13.05.2016
Stáří kočky 7 roků a 3 měsíce
PohlavíKočka
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...