Galerie z domova
Hixie

Malou Hixie jsme přijali spolu s její mámou Lilien a třemi dalšími sourozenci poté, co se jejich majitelka musela přestěhovat z vyhořelé ubytovny na Kladně do bytu, kam zvířata nesmí. Hixie se má čile k světu, užívá si hry se sourozenci a mléčný bar u mamky. Je ze sourozenců nejmenší a nejpomalejší.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o příspěvek na veterinární péči, tento příspěvek je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku, darů a částečně právě z příspěvků nových majitelů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 500 Kč (vakcinace a několikanásobné odčervení), dvakrát očkované kotě už 900 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 1500 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený příspěvek na veterinární péči se dá odečíst z daní jako dar, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavNašli domov
Kočka byla umístěna30.06.2019
Stáří kočky 9 měsíců
PohlavíKočka
KastraceNE
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

4.9.2019
Dobrý večer Alenko, holcicky uz jsou davno ockovane... par dni uz umi otevrit litacky, takze behaji po zahrade. Nejdrive to zvladla Yuminka... je ted takova pruraznejsi nez Hixie... ta se jde zase pomazlit, lehne si na klin, Yumi je nejmazlivejsi v posteli.
6.7.2019
Holcicky se maji dobre, ostatni kocky uz reaguji lepe. Zachudky zabraly, zadne dalsi curo na sedacku. Vítají nas, chodi se pomazlit a vrni, co muzou.
30.6.2019
cesta byla dobrá. Doma zalezly pod zachod, pak jsem je vyndala a dala ke skrabadlu. Bylo trochu prskani z obou stran, bez vetsiho konfliktu.

Dobrý den. Holcicky posilaji pozdrav. Maji se k svetu a Hixie je pekna tlustoska. Jsou zvedave, se vsim chteji pomahat, treba stavet skrin... Dekuji a krásné dny. Jitka, Zoe, Heixi, Yumi, Mica, Mina a Nikisek