Galerie z domova
Han Solo

Malý Han Solo byl nalezen spolu se sourozenci kdesi v Kladně. Je čiperný, hravý a mazlivý. Sice potřebuje pořádně vykrmit, ale jinak je v pořádku. V novém domově by neměl být sám. Vhodný pouze do bytu.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o příspěvek na veterinární péči, tento příspěvek je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku, darů a částečně právě z příspěvků nových majitelů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 500 Kč (vakcinace a několikanásobné odčervení), dvakrát očkované kotě už 900 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 1500 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 500 Kč, u kastrované kočky 800 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený příspěvek na veterinární péči se dá odečíst z daní jako dar, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavNašli domov
Kočka byla umístěna23.12.2017
Stáří kočky 1 rok a 3 měsíce
PohlavíKocour
KastraceNE
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

3.3.2018
Dobré ráno, konečně jsem zvládla více fotek. Náš kočičí tým se velmi spřátelil, oba jsou skvělí a dělají nám velkou radost. :) Doufám, že se mi někdy podaří zachytit je při hře ve skoku - to se mi okamžitě vybaví Neo a Trinity z Matrixu :-)
30.12.2017
Dobrý večer, Aleno, konečně se přes nás převalily vánoce a já se dostávám ke zprávě o Hanu Solovi a našem společném soužití. Manžel i syn byly po odhalení živého překvapení poněkud v šoku, ale myslím si, že Han Solo si jejich srdce velmi rychle získal:-) První den a noc v novém domově proběhl velmi poklidně a Han Solo se věnoval hlavně průzkumu neznámého teritoria a spaní. V průběhu dalších dní se pomalu, ale jistě projevil jeho ďábelský a neuvěřitelně mazlivý temperament. Hanovi u nás chutná a od první chvíle je stoprocentně čistotný, skvěle naučený, takže velké díky Vaší dosavadní péči! Jeho nejoblíbenější hračkou je rolnička a hned další místo v žebříčku oblíbenosti obsadily suché kaštany, které Han Solo dokáže neúnavně prohánět po podlaze celého bytu desítky minut. Se synem sdílí společnou zálibu v bitvách s malými lego panáčky, ve kterých představuje Han Solo většinou roli nelítostné kočičí godzily. Na vánočním stromku se mu poměrně brzy podařilo dosáhnout do 4. stromového patra. Kočičí hračky zakoupené ve zverimexu se zatím zdají být zcela neatraktivní. Máme moc rádi, když Han Solo zapřede s intenzitou tryskového motoru a dovolí nám svojí jedinečnou kočičí energii nasávat až do morku kostí. Jsem za něj moc vděční a doufáme, že i on u nás je a bude spokojený!