Kontakt

Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Gemma

Kočičku Gemmu přinesli nálezci na veterinu s tím, že už druhý den leží u nich před domem v Kralupech. Prohlídka naštěstí nepotvrdila žádné zranění, a tak Gemma putovala k naší dočasce. Dle nálezců se prý ke kočičce nikdo ze sousedů nehlásil. Gemma je hodně mazlivá, miluje ležení na ramenou a nemá ani problém s jídlem a je čistotná. V novém domově může být i sama.

29. září byla Gemma přesunuta do pražského depozita, kde neváhala ani vteřinu a hned se začala mazilt a příst. Moc ráda se chová a když má chuť se mazlit, jemně ducá hlavičkou do obličeje. Rychle zapadla i mezi kočičí starousedlíky, jen na ně párkrát zasyčela, aby se neřeklo. Jejím oblíbeným místem se vzápětí stal gauč, ze kterého spokojeně obhlíží své nové teritorium a kouká, kdo ji přijde pohladit. Je to jedna z těch mála koček, které si obratem zvyknou na nové prostředí a nijak je to nestresuje, hlavně když se s nimi někdo mazlí a mají dobroty v misce. Gemma je upovídaná kočka a pořád něco komentuje roztomilým poštěkáváním. Může být jak kočičí jedináček, tak společnice k dalšímu zvířeti. Vzhledem k její klidné povaze si myslíme, že by byla vhodná i k dětem. Pouze do bytu.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o příspěvek na veterinární péči, tento příspěvek je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku, darů a částečně právě z příspěvků nových majitelů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 500 Kč (vakcinace a několikanásobné odčervení), dvakrát očkované kotě už 900 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 1500 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený příspěvek na veterinární péči se dá odečíst z daní jako dar, potvrzení vám rádi vystavíme.

V případě zájmu o tuto kočku můžete depozitum kontaktovat jak emailem, tak telefonicky. Nicméně vzhledem k tomu, že jsme zpravidla přes den v práci, nemůžeme zaručit okamžitou reakci. Proto doporučujeme mailovou komunikaci. Můžete také využít kontaktního formuláře přímo na profilu depozita.

Kontaktovat depozitum

Detail kočky


DepozitumZuzana - Praha 13
StavHledají domov
Stáří kočky 3 roky
PohlavíKočka
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...