Galerie z domova
Fíra

Kocourek Fíra byl odchycen v kolonii toulavek v Kralupech. Naštěstí to není žádný zabiják a my věříme, že se ho podaří brzo vymazlit.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o příspěvek na veterinární péči, tento příspěvek je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku, darů a částečně právě z příspěvků nových majitelů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 500 Kč (vakcinace a několikanásobné odčervení), dvakrát očkované kotě už 900 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 1500 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 500 Kč, u kastrované kočky 800 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený příspěvek na veterinární péči se dá odečíst z daní jako dar, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavNašli domov
Kočka byla umístěna23.12.2017
Stáří kočky 1 rok a 9 měsíců
PohlavíKocour
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

30.12.2017
Pěkný večer, tak ještě pár obrázků, po týdnu se kočkour tváří, že je tu od narození... s Barčou (retrieverka) vypadají, že se znají asi tak deset let... nejlepší kámoši... s kočkami už je taky spřátelený. Netopýra nejdřív měla ofuky, ale už na něj nevrčí. Jo, a je to asi metrosexuál, dokáže se dlouhé minuty pozorovat v zrcadle 😁 Na granule si zvykl bez problémů, občas dostane i nějakou mňamku, vařené kuře a tak. Mazlí se tak zuřivě, že by nás občas shodil z gauče 😁 a když se rozvalí na zádech a hladím ho na břiše, přede jak Zetor 😀 Tak jsem moc ráda, že se tu cítí dobře a mám zase mazlícího kocoura. Krásný nový rok přejeme Marta a další členové smečky 😉