Galerie z domova
Fíra

Kocourek Fíra byl odchycen v kolonii toulavek v Kralupech. Naštěstí to není žádný zabiják a my věříme, že se ho podaří brzo vymazlit.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o příspěvek na veterinární péči, tento příspěvek je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku, darů a částečně právě z příspěvků nových majitelů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 500 Kč (vakcinace a několikanásobné odčervení), dvakrát očkované kotě už 900 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 1500 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 500 Kč, u kastrované kočky 800 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený příspěvek na veterinární péči se dá odečíst z daní jako dar, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavNašli domov
Kočka byla umístěna23.12.2017
Stáří kočky 1 rok a 11 měsíců
PohlavíKocour
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

9.3.2018
Dobrý den, jak jsem slíbila, posílám fotku zdobícího Fíry (Dartha) na schodech a pak skupinové foto celé naší smečky. Bobo je první zleva. Socializace proběhla živelně, protože jsem nedokázala stávající osazenstvo udržet venku. Bylo to ale v klidu, jsou to všechno kliďasové a dobráci. Bobo si zvyká, mám ho u sebe, rád se mazlí na klíně, ale když ho chci zvednout ze země, tak se ještě schovává pod židli nebo křeslo, ale je čím dál smělejší. Až se mi s ním povede fotka, zase se ozvu. Mějte se hezky, ať se Vám vše daří!
30.12.2017
Pěkný večer, tak ještě pár obrázků, po týdnu se kočkour tváří, že je tu od narození... s Barčou (retrieverka) vypadají, že se znají asi tak deset let... nejlepší kámoši... s kočkami už je taky spřátelený. Netopýra nejdřív měla ofuky, ale už na něj nevrčí. Jo, a je to asi metrosexuál, dokáže se dlouhé minuty pozorovat v zrcadle 😁 Na granule si zvykl bez problémů, občas dostane i nějakou mňamku, vařené kuře a tak. Mazlí se tak zuřivě, že by nás občas shodil z gauče 😁 a když se rozvalí na zádech a hladím ho na břiše, přede jak Zetor 😀 Tak jsem moc ráda, že se tu cítí dobře a mám zase mazlícího kocoura. Krásný nový rok přejeme Marta a další členové smečky 😉