Kontakt

Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Figaro

Kocourek Figaro se delší dobu potuloval po Kralupech. Jednoho dne dorazil na zahradu nálezců s ošklivým poraněním hlavy. Než se u nás uvolnilo místo, nálezci se o Figara postarali a zajistili mu i veterinární péči. Nyní je už kocourek v pořádku a hledá nový domov u hodných a zodpovědných lidí. Je hodně kontaktní a neskutečně ukecaný. Miluje jídlo a je čistotný. Vhodný spíše do bytu, venku je dost neohrožený a s jeho povahou by brzo špatně skončil.

7.11.2019 – Figaro je pěkný loupežník. Ostatní kočky mu nevadí, ale dost je obtěžuje a tak není v kolektivu moc oblíbený. Jediný kdo ho snese je kocour Bucifal.  Figaro je tedy vhodný pouze k velmi flegmatické kočce.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o příspěvek na veterinární péči, tento příspěvek je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku, darů a částečně právě z příspěvků nových majitelů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 500 Kč (vakcinace a několikanásobné odčervení), dvakrát očkované kotě už 900 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 1500 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený příspěvek na veterinární péči se dá odečíst z daní jako dar, potvrzení vám rádi vystavíme.

V případě zájmu o tuto kočku můžete depozitum kontaktovat jak emailem, tak telefonicky. Nicméně vzhledem k tomu, že jsme zpravidla přes den v práci, nemůžeme zaručit okamžitou reakci. Proto doporučujeme mailovou komunikaci. Můžete také využít kontaktního formuláře přímo na profilu depozita.

Kontaktovat depozitum

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavHledají domov
Stáří kočky 4 roky a 3 měsíce
PohlavíKocour
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...