Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Felicia

Malou Felicii, spolu s Erkem a Fávem, přivedla na zahradu starších manželů toulavá kočička. Manželé se o všechny postarali, maminu nechali vykastrovat a prcky poté předali k nám. Felí je milá a mazlivá. Má ráda své brášky a kotěcí hry. V novém domově ocení zvířecího kámoše.

10.12.2019 – Felicii jsme i s jejími brášky přesunuli do butovického depozita, kde se mrňousové hned aklimatizovali a společně začali objevovat nový prostor. Naprosto bezchybně začali používat kočičí WC a po dvou dnech to tu naprosto ovládli a chovají se, jako by zde byli odjakživa. Na dospělé kočky při prvních setkáních několikrát preventivně zasyčeli, ale rychle zjistili, že není čeho se bát a od té doby je úspěšně ignorují. Kde je jeden, jsou brzy i ostatní, jsou taková malá bíločerná úderná jednotka.

Všichni jsou velmi kontaktní a mazliví, ale Felicie má vždy jako první ze všech nastartovaný motůrek, po prvním pohlazení hned začne příst a nastavovat záda na hlazení. Ráda se i chová v náručí. Je hravá a zvědavá, je vhodná i do domácnosti s malými dětmi nebo dalšími zvířaty, rychle s si na nové prostředí zvykne. Hledáme pro ni domov pouze v bytě.

 

 


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumZuzana - Praha 13
StavNašli domov
Kočka byla umístěna14.12.2019
Stáří kočky 1 rok a 6 měsíců
PohlavíKočka
KastraceNE
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...