Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Fávo

Černobílý Fáva přišel, spolu s Erkem a Felicií, od starších manželů kterým je na zahradu přivedla toulavá kočička. Maminu nechali vykastrovat a o prcky se postarali než se u nás uvolnilo místo. Fáva je mazel a zpočátku byl nejhlasitějším zvířetem našeho útulku. Jakmile neviděl lidi, řval na celé kolo. Teď už si zvykl a je v pohodě. Miluje mazlení a kotěcí hry. V novém domově by neměl být sám.

10.12.2019 – Fávo a jeho sourozenci Erko a Felicia byli přesunuli do butovického depozita, kde se hned aklimatizovali a společně začali objevovat nový prostor. Naprosto bezchybně začali používat kočičí WC a po dvou dnech to tu naprosto ovládli a chovají se, jako by zde byli odjakživa. Na dospělé kočky při prvních setkáních několikrát preventivně zasyčeli, ale rychle zjistili, že není čeho se bát a od té doby je úspěšně ignorují. Kde je jeden, jsou brzy i ostatní, jsou taková malá bíločerná úderná jednotka.

Všichni jsou velmi kontaktní a mazliví, Fávo k tomu navíc mňouká, když na něj mluvíme, a říká si o pohlazení. Pak začne spokojeně příst a nastavovat záda nebo hlavičku na hlazení. Je hravý a zvědavý a vhodný i do domácnosti s malými dětmi nebo dalšími zvířaty, rychle si na nové prostředí zvykne. Hledáme pro něj domov pouze v bytě. Hodně si rozumí s bráškou Erkem, takže pokud hledáte sehranou kotěcí dvojku, jsou ti dva ti praví :)


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumZuzana - Praha 13
StavNašli domov
Kočka byla umístěna27.12.2019
Stáří kočky 10 měsíců
PohlavíKocour
KastraceNE
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...