Kontakt

Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Eulálie

Naše první kočičí máma minulého roku Eulálie, k nám přišla původně za účelem kastrace. Na tu bylo však pozdě a 19. dubna nám jako odměnu za péči přivedla na svět tři krásné dárečky. Koťata již mají všechna nové domovy. Eulálie individuální péči depozita pro kočky s koťaty okamžitě ocenila a ráda by našla domov v klidné domácnosti bez možnosti chodit ven. Je spíše introvertní typ, návštěvy z ní moc nevidí, chce svého člověka, kterému bude věřit. Na další zvířata je zvyklá, psa má dokonce i docela ráda. Ale když zazvoní budík tak je první u postele a mňouká jak o život. Ideální by pro ni byl domov u někoho, kdo je hodně doma, třeba v důchodu. Děti moc nemusí, má raději klid. Odmění se svou velmi příjemnou společností a milou povahou bez vysokých nároků. Má ráda kvalitní jídlo, je naučená na kočičí wc.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o příspěvek na veterinární péči, tento příspěvek je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku, darů a částečně právě z příspěvků nových majitelů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 500 Kč (vakcinace a několikanásobné odčervení), dvakrát očkované kotě už 900 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 1500 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 600 Kč, u kastrované kočky 900 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený příspěvek na veterinární péči se dá odečíst z daní jako dar, potvrzení vám rádi vystavíme.

V případě zájmu o tuto kočku můžete depozitum kontaktovat jak emailem, tak telefonicky. Nicméně vzhledem k tomu, že jsme zpravidla přes den v práci, nemůžeme zaručit okamžitou reakci. Proto doporučujeme mailovou komunikaci. Můžete také využít kontaktního formuláře přímo na profilu depozita.

Kontaktovat depozitum

Detail kočky


DepozitumJana - Kralupy
StavHledají domov, Virtuální adopce
Stáří kočky 8 roků a 10 měsíců
PohlavíKočka
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Platby a dárci

Platbu můžete provést na tento účet (jednorázově či měsíčně)
Č. účtu: 2800060940/2010
VS: 292014
Jméno a příjmeníČástkaFrekvence
Lucie Kaninová100,- KčMěsíčně


Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...