Galerie z domova
Éro

Kocourek Éro se pohyboval v areálu jedné firmy v Odoleně Vodě. A protože se pohyboval dost špatně, putoval na hospitalizaci k našim veterinářům. Naštěstí byl po pár dnech v pořádku a jediné, co teď potřebuje, je pořádné jídlo a pelíšek.

26.10.2018 – Původní odhad onemocnění zadních nohou se naštěstí nepotvrdil a Éro dnes dělá čest svému jménu. Lítá a užívá si kotěcího života. V novém domově ocení zvířecího kamaráda. Vhodný do bytu.

10.12.2018 – Éro se přesunul do depozita v pražských Butovicích a na nové prostředí si rychle zvyká. Dobře vychází i s kočkami, které se v depozitu nacházejí. Je to mazlík – musíme se k němu sice přibližovat pomalu, ale po prvním pohlazení roztaje a začne spokojeně příst a rozvalovat se:)


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o příspěvek na veterinární péči, tento příspěvek je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku, darů a částečně právě z příspěvků nových majitelů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 500 Kč (vakcinace a několikanásobné odčervení), dvakrát očkované kotě už 900 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 1500 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 600 Kč, u kastrované kočky 900 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený příspěvek na veterinární péči se dá odečíst z daní jako dar, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumZuzana - Praha 13
StavNašli domov
Kočka byla umístěna13.01.2019
Stáří kočky 10 měsíců
PohlavíKocour
KastraceNE
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...