Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Erko

Malého Erka, spolu s Fávem a Felicií, přivedla toulavá kočka na zahradu starších manželů. Ti se o prcky postarali, maminu dali vykastrovat a teď je načase najít nový domov i prckům. Erko je lump a přítula v jednom. Miluje jídlo a kotěcí hry. V novém domově by měl mít nějakého zvířecího kamaráda.

10.12.2019 – Erko a jeho sourozenci se přesunuli do butovického depozita, kde se hned aklimatizovali a společně začali objevovat nový prostor. Naprosto bezchybně začali používat kočičí WC a po dvou dnech to tu naprosto ovládli a chovají se, jako by zde byli odjakživa. Na dospělé kočky při prvních setkáních několikrát preventivně zasyčeli, ale rychle zjistili, že není čeho se bát a od té doby je úspěšně ignorují. Kde je jeden, jsou brzy i ostatní, jsou taková malá bíločerná úderná jednotka.

Všichni jsou velmi kontaktní a mazliví, ale Erko si pro pomazlení i dojde, najde si nás v bytě a jemně mňouká, dokud ho nepohladíme. Pak začne spokojeně příst a nastavovat záda na hlazení. Je hravý a zvědavý a vhodný i do domácnosti s malými dětmi nebo dalšími zvířaty, rychle si na nové prostředí zvykne. Hledáme pro něj domov pouze v bytě. Hodně si rozumí s bráškou Fávem, takže pokud hledáte sehranou kotěcí dvojku, jsou ti dva ti praví :)

 


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumZuzana - Praha 13
StavNašli domov
Kočka byla umístěna27.12.2019
Stáří kočky 7 měsíců
PohlavíKocour
KastraceNE
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...