Eric

bílomourovatáovaný kocourek s krásně hebkým a vždy čisťounkým kožíškem patří mezi loňská koťata, která byla příliš plachá a nezaujala žádné potencionální majitele. Z kladenského depozita se přestěhoval se svojí sestřičkou Fančou do Prahy, aby si v menším depozitu lépe zvykl na společnost lidí. Sestřička již úspěšně okupuje novou domácnost, ale Eric stále ještě trčí v depozitu a hrozí, že zde stráví nejlepší roky svého života. Jeho důvěra není zrovna zadarmo, nicméně, ledy se úspěšně prolamují, Eric spí jedině vedle mě v posteli, k natažené ruce přijde a otírá se, má rád drbání pod bradičkou a zezadu na krku. Před návěštěvami se producíruje, šteluje se do lehacích poloh v kterých vypadá jako nevětší model. K ostatním kočkám je vstřícný a submisivní, udělá velkou radost osamělému kočičímu jedináčkovi, vychovávvá a opečovává místní koťata. Je spolehlivě naučený na kočičí wc.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumFrantiška - Praha 5
StavNašli domov
Kočka byla umístěna02.03.2010
Stáří kočky 12 roků
PohlavíKocour
KastraceANO
OčkováníNE
OdčerveníNE

Zprávy z domova

26.02.2010
Vzrostlý fešák atletické postavy a krásných sešikmených očí, Eric, měl odmala smůlu - jako kotě přišel do depozita Aleny N. a zůstal zde do svých 9 měsíců, protože ho nikdo nechtěl. Kočky se okolo něj střídaly, čas letěl a nic. Proto jsme se dohodly a po další neúspěšné výstavě ho s jeho sestřičkou přemístili do pražského depozita, odkud se zkrátka umisťuje lépe než z vesničky kousek od Slaného. Setřička našla domov skoro záhy a Eric? Stále to samé - kočky se okolo něj střídaly, čas letěl a nic. Jedinou jeho vadou na kráse byla počáteční plachost. Přitom hodnější, méně konfliktní zvíře byste pohledali. A pak přišla jedna nejmenovaná známá s nápadem - strčíme ho její mamince, ona ho bude mít jakože v dočasné péči, ale určitě si ho zamiluje a nechá. Doma už měla jednoho kocoura (a Eric kocoury rád) a jednu bývalou podbrdskou kočku - Ejmy z Valois. Zákeřný plán byl realizován a.... vyšel! Musel vyjít, protože