Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Emily

Emily pochází ze stejné lokality jako kocourek London. Momentálně je na hospitalizaci u naší veterinářky. Kočička má zápal plic a nemocné oči. Pravděpodobně o jedno oko přijde. Uvidíme, jak se jí bude dařit. Potřebuje vyléčit a pořádně vykrmit.

23.8.2018 – Emily je po druhém očkování a brzy půjde do nového domova. Oči sice nemá úplně v pořádku, ale naštěstí se nemuselo operovat.  Emily je hodná a nenáročná kočička, která má snad to nejhorší za sebou. Z předchozího života si do nového domova poveze i chronickou rýmu. Novým majitelům to však nevadí a rádi Emily poskytnou teplý pelíšek a plnou misku.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o příspěvek na veterinární péči, tento příspěvek je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku, darů a částečně právě z příspěvků nových majitelů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 500 Kč (vakcinace a několikanásobné odčervení), dvakrát očkované kotě už 900 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 1500 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 600 Kč, u kastrované kočky 900 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený příspěvek na veterinární péči se dá odečíst z daní jako dar, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavNašli domov
Kočka byla umístěna26.08.2018
Stáří kočky 8 roků a 11 měsíců
PohlavíKočka
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...