Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Drak

Týden se po nocích toulal kolem Klamovky až to naše depozitářka Lenka, která tam bydlí, nevydržela a kocourek putoval k nám. Bohužel se postupně přibližoval k hlavní silnici a mohlo by to pro něj být nebezpečné. Při příjmu byl hodně unavený a hladový, ale teď už je v kondici.

Drak je hodně kontaktní a mazlivý kocour. Miluje všechny lidi, kočky, jídlo, hračky, prostě život. Má plno energie, ale není to žádná demoliční četa, je moc hodný až bezelstný. V novém domově potřebuje hodně pozornosti nebo parťáka, se kterým by se vyřádil.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o příspěvek na veterinární péči, tento příspěvek je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku, darů a částečně právě z příspěvků nových majitelů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 500 Kč (vakcinace a několikanásobné odčervení), dvakrát očkované kotě už 900 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 1500 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 500 Kč, u kastrované kočky 800 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený příspěvek na veterinární péči se dá odečíst z daní jako dar, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumLenka a Honza - Praha
StavNašli domov
Kočka byla umístěna10.02.2018
Stáří kočky 2 roky a 7 měsíců
PohlavíKocour
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...