Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Doggie

Zrzek Doggie byl odchycen poblíž kralupského nádraží s úrazem zadní nohy. Dle svědka na místě odchytu Doggieho pokousal pes. Po příjezdu na veterinu bylo zjištěno, že se jedná o zvlášť ošklivé zranění vyžadující amputaci nohy. Momentálně je kocourek po operaci a my doufáme, že vše zvládne a bude v pořádku. Zatím je hodně plachý a vystrašený.

18.4.2017 – Doggie dnes ráno poprvé vrněl a nastavoval hlavu při hlazení. Sice se ještě bojí, ale vypadá to, že z něho nakonec bude mazlivý kocourek. Pooperační jizva vypadá čistě a bez problémů. V nejbližších dnech mu budou vyndány stehy a pokud bude i nadále vše v pořádku, podstoupí za 14 dní i první očkování.

Kocourek už je dvakrát očkovaný, přesunul se do depozita v Praze a hledá nový domov. Je sice zpočátku opatrný, ale při trpělivém a laskavém přístupu se z něj stává vděčný mazel. Nahlas vrní, nechá se pohladit na bříšku a při příchodu domů nesměle vítá. Uvítal by kočičího kamaráda, ostatní kočky má moc rád. Nabízíme ho pouze do bytu.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o příspěvek na veterinární péči, tento příspěvek je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku, darů a částečně právě z příspěvků nových majitelů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 500 Kč (vakcinace a několikanásobné odčervení), dvakrát očkované kotě už 900 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 1500 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 500 Kč, u kastrované kočky 800 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený příspěvek na veterinární péči se dá odečíst z daní jako dar, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumLenka a Honza - Praha
StavNašli domov
Kočka byla umístěna28.06.2017
Stáří kočky 1 rok a 8 měsíců
PohlavíKocour
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...