Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Denny

Maličkého Dennyho našla depozitářka v noci na zahradě. Denny se musí ještě kojit a protože nemáme kojnou kočku, začal maraton ve shánění pomoci. Naštěstí se přihlásila paní Pavla, která se o prcka postará dokud nebude moci přejít k nám. Zatím to vypadá, že se prcek drží a zdatně nabírá na váze. Tak doufáme, že vše bude v pořádku.

4.10.2019 – Denny je v pořádku a brzy už bude mít svůj domov. Paní Pavla se rozhodla, že si prcka osvojí. Pravdou je, že je kocourek velký kamarád s domácí fenkou a jeden bez druhého neudělá krok. Tak proč je rozdělovat. Máme radost, že se to takhle povedlo.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o příspěvek na veterinární péči, tento příspěvek je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku, darů a částečně právě z příspěvků nových majitelů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 500 Kč (vakcinace a několikanásobné odčervení), dvakrát očkované kotě už 900 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 1500 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený příspěvek na veterinární péči se dá odečíst z daní jako dar, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavHledají domov
Stáří kočky 4 měsíce
PohlavíKocour
KastraceNE
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...