Kontakt

Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Danetka

Danetku našla nálezkyně na silnici za obcí. Kočička byla v šoku po sražení autem, a tak se nechala celkem dobře chytit. Zpočátku to vypadalo, že je Danetka jen otřesená, ale po příjezdu na místní veterinu bylo veterinářem doporučeno převézt kočičku na pracoviště s lepším vybavením. Danetka tedy byla přijata do naší péče a nyní je hospitalizovaná na veterinární klinice v Mělníku, kde jí provedou potřebná vyšetření i následnou léčbu.

23.11.2018 – Danetka je již u nás v karanténě a zatím to vypadá, že je v pořádku. Jen tedy není moc přítulná. Spíše je úplně plachá a pokaždé nás vítá temným hučením a syčením. Je to pro nás výzva. Dle odhadu veterináře se jedná spíše o půlroční kotě. Tak snad nám to bude něco platné. Jinak je kočička moc hezká, ale maličká. Uvidíme, co s tím dokážeme udělat.

19.3.2019 – Danetka má po kastraci a hledá nový domov. Bohužel je stále plachá a lidi moc nemusí. Vhodná k další kočce jako společnice.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o příspěvek na veterinární péči, tento příspěvek je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku, darů a částečně právě z příspěvků nových majitelů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 500 Kč (vakcinace a několikanásobné odčervení), dvakrát očkované kotě už 900 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 1500 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený příspěvek na veterinární péči se dá odečíst z daní jako dar, potvrzení vám rádi vystavíme.

V případě zájmu o tuto kočku můžete depozitum kontaktovat jak emailem, tak telefonicky. Nicméně vzhledem k tomu, že jsme zpravidla přes den v práci, nemůžeme zaručit okamžitou reakci. Proto doporučujeme mailovou komunikaci. Můžete také využít kontaktního formuláře přímo na profilu depozita.

Kontaktovat depozitum

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavHledají domov
Stáří kočky 1 rok a 3 měsíce
PohlavíKočka
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...