Galerie z domova
Daisy

Daisy byla odchycena na pozemku kralupského depozita poté, co depozitářka našla na zahradě počůranou krabici, která rozhodně nepatřila k inventáři zdejšího depa. Vypadá to, že k nám milou kočku opět někdo odložil, ale té se v krabici evidentně nelíbilo a přestěhovala se do nedaleké kůlny. Trvalo to tři týdny než se Daisy osmělila a opustila bezpečné útočiště. Nyní je již v karanténě a kromě podvýživy a kolonie blech je v pořádku. Kočička je i přes prožité trauma velmi kontaktní a mazlivá. Vhodná do bytu.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o příspěvek na veterinární péči, tento příspěvek je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku, darů a částečně právě z příspěvků nových majitelů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 500 Kč (vakcinace a několikanásobné odčervení), dvakrát očkované kotě už 900 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 1500 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 500 Kč, u kastrované kočky 800 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený příspěvek na veterinární péči se dá odečíst z daní jako dar, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavNašli domov
Kočka byla umístěna08.07.2018
Stáří kočky 7 roků a 4 měsíce
PohlavíKočka
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

24.9.2018
Dobrý den, po nějaké době opět posílám fotky Daisy. Daisy má nyní i kamarádku, se kterou si velmi rozumí. S Daisynky se stala opravdu nádherná kočička, dokonce toleruje i vyčesávání chloupků. V jídle je pořád vybíravá, to jsem ji stále neodnaučila :-D
10.7.2018
Dobrý večer, posílám fotky Daisynky. Je skvělá, hodně se mazlí a hraje. Papká, ale Felix kapsičky jí moc nejedou, tak dostává masíčko, kapsičky z DM a Gourmetky a samozřejme sušenky. Je to miláček :-)