Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Colin

Colina přinesla na kladenskou veterinu nálezkyně s tím, že neví co s ním a že si ho nemůže nechat. Colin je mazlivý a komunikativní. Na ostatní kočky si chvilku zvyká. V novém domově může být i sám. Nabízíme ho pouze do bytu.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o příspěvek na veterinární péči, tento příspěvek je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku, darů a částečně právě z příspěvků nových majitelů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 500 Kč (vakcinace a několikanásobné odčervení), dvakrát očkované kotě už 900 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 1500 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 600 Kč, u kastrované kočky 900 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený příspěvek na veterinární péči se dá odečíst z daní jako dar, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavNašli domov
Kočka byla umístěna08.12.2018
Stáří kočky 1 rok a 1 měsíc
PohlavíKocour
KastraceNE
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

11.12.2018
Dobrý večer, Po pár dnech s naším milovaným klukem Vám píšeme tento email. Ráda bych, abyste věděla, že je fantastický! 😊 Je neskutečně kontaktní, mazlivý, zvykl si krásně, s ničím nemáme problém. Dělá nám jenom radost, nic neničí, je to zkrátka miláček. Spí s námi v posteli, a musím ho pochválit, v noci skutečně spí, neloví, nezlobí. 😊 Moc ho milujeme. Je společenský, chodí za námi jako ocásek, nechce být sám. 😊 Tolik v krátkosti od nás. Přeji Vám, ať se Vám daří ve Vaší práci a těším se na další kontakt.