Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Clark

Clark pochází ze Vtelna u Mostu. Pán si pořídil dům a nechtěně i kočičí kolonii, která se na pozemku nacházela a vesele množila. Dospělé kočky se postupně kastrují v rámci našeho programu a vrací se zpět. Majiteli na pozemku nevadí a prý se o ně postará. Clarka spolu s ostatními koťaty jsme převzali a s nimi i kočičí mámu Celine, která potřebuje pořádně vykrmit. Clark je neposedný, mazlivý a vhodný do bytu.

Clark je už ve svých 7 měsících opravdu Pan kocour. Váží skoro 4 kila a má krásnou velkou hlavu. Samozřejmě dokáže se svými sourozenci bláznivě běhat po celém bytě, ale je z nich rozhodně nejklidnější. A když se rozhodne, že se bude mazlit, tak se prostě bude mazlit. Vleze vám na klín a vy s tím nic nezmůžete. V pohodě si tam nechá udělat manikúru i pedikúru. Má rád všechny ostatní kočky, v depozitu si zamiloval i psa.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumLenka a Honza - Praha
StavNašli domov
Kočka byla umístěna18.12.2021
Stáří kočky 1 rok a 7 měsíců
PohlavíKocour
KastraceNE
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...