Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Ciao

Ciao pochází ze Vtelna u Mostu. Pán si pořídil dům a nechtěně i kočičí kolonii, která se na pozemku nacházela a vesele množila. Dospělé kočky se postupně kastrují v rámci našeho programu a vrací se zpět. Majiteli na pozemku nevadí a prý se o ně postará. Ciao spolu s ostatními koťaty šel k nám a s nimi i kočičí máma Celine, která potřebuje pořádně vykrmit. Ciao je hravý a miluje jídlo. Je vhodný do bytu.

V novém prostředi depozita si Ciao zvykal asi týden, zpočátku byl trošku lekavý, ale pak se prostě se sourozenci přestěhoval do obýváku a tam si od té doby lebedí. Je to takový všudybyl, všechno ho zajímá a všechno je potenciální hračka. Miluje ostatní kočky a u nás si zamiloval i psa. Když se rozhodne, že je čas mazlení, ducá vám tak dlouho hlavou do brady, dokud si nenajdete čas a neuvolníte obě ruce.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumLenka a Honza - Praha
StavNašli domov
Kočka byla umístěna23.12.2021
Stáří kočky 1 rok a 7 měsíců
PohlavíKocour
KastraceNE
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...