Galerie z domova

17.07.2016


Bush

Bush je kocour z prezidentské kočičí čtyřky nejmazlivější. Po přesunu z karantény do depozita se hned druhý den šel pomazlit. Když se rozněžní, okusuje při mazlení zlehka člověku prsty a vážně si to užívá. Velmi snadno se domestikoval, vybral si pelíšek, který považuje za svůj a miluje řádění na zasíťované terase. Skvěle se hodí do domácnosti s dalšími kočkami. V bytě je čistotný.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o příspěvek na veterinární péči, tento příspěvek je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku, darů a částečně právě z příspěvků nových majitelů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 500 Kč (vakcinace a několikanásobné odčervení), dvakrát očkované kotě už 900 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 1500 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený příspěvek na veterinární péči se dá odečíst z daní jako dar, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumLenka a Honza - Praha
StavNašli domov
Kočka byla umístěna23.06.2016
Stáří kočky 4 roky a 2 měsíce
PohlavíKocour
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

17.7.2016
Dobrý den, myslím, že jsem si od vás vzala asi nejbáječnější kočku na světě. Kocourek si krásně zvykl, je to neuvěřitelný mazlíček. Myslím, že jste měla pravdu ohledně té fixace, pokud bude sám v bytě bez další kočky. Takže je mi neustále pověšený na paty, pořád se mazlí, olizuje a okusuje prsty. Všechno ho zajímá, se vším mi musí pomáhat a všechno taky neustále komentuje J Samotnou mě překvapilo, jak rychle se otrkal, protože jsem zvyklá spíš na plaché kočky. První dny se hodně schovával pod postelí, ale většinou se nechal vylákat na konzervu nebo kočičí dobrůtky. Postupně začal prozkoumávat celý byt a teď už se tam opravdu cítí jako doma, pod nábytek už se neschovává. Naopak – už obsadil mojí postel, gauč i křeslo (za chvíli mu přenechám celý pokoj a stěhuju se do kumbálu k žehlicímu prknu a vysavači). Od prvního dne a bez problému používá záchod, velmi rychle objevil i škrabadlo. Co se týče hraček, tak pořád vede hvězdička od vás případně několik vybraných plyšových myšiček, které neustále přenáší v tlamě z místnosti do místnosti a prohání je (když má náladu, tak je i aportuje). Má opravdu hodně energie, ale vybíjí si jí hraním, nic neničí. Bydlíme v bytě tři, takže se kocour nenudí, pořád si s ním někdo hraje nebo ho mazlí J . Nemoc se taky nevrátila, takže je všechno vlastně v úplném pořádku. Poměrně dobře snáší i cestování. V přepravce chvíli mňouká, ale pak se uklidní a většinu cesty prospí. Takže vlastně ve všech směrech naprosto ideální kočka. V příloze posílám i pár fotek, pokud budete chtít použít na FB. Mějte se krásně