Galerie z domova
Bohoušek

Zdevastovaného Bohouška přinesli na veterinu jeho nálezci. Kocourek měl silný zánět a svrab v uších, špatné oči a virozu. Prošel si kastrací, trháním zubů a léčbou uší. Po kompletním očkování ho ještě čeká operace spodních víček, protože se mu otáčejí dovnitř a způsobují mu chronický zánět rohovky. Bohoušek je naštěstí neskutečně hodný a nechá si všechno líbit, tak doufáme, že se mu po vyléčení podaří najít dobrý domov. Vhodný do bytu.

9.4.2019 – Bohoušek má po operaci spodních víček a zatím to vypadá dobře. Oči jsou čisté, tak snad bude vše v pořádku. Bohoušek je stále dobrák do nepohody a je velmi mazlivý.

26.4.2019 – Bohoušek se má čile k světu a hledá nový domov.  Čeká ho poslední kontrola po operaci očí a pak už může do světa. Jen má trošku menší problém. Vypadá to, že byl nejspíš odháněn kopnutím, protože když přijdeme do místnosti, tak se k nám žene pro pohlazení, ale bojí se nohou. To se nám pak po nich vrhá. Bude to chtít trochu trpělivosti, aby získal zpět ztracenou důvěru. Jinak je to hodný a klidný mazel milující jídlo.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o příspěvek na veterinární péči, tento příspěvek je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku, darů a částečně právě z příspěvků nových majitelů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 500 Kč (vakcinace a několikanásobné odčervení), dvakrát očkované kotě už 900 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 1500 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený příspěvek na veterinární péči se dá odečíst z daní jako dar, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavNašli domov
Kočka byla umístěna10.05.2019
Stáří kočky 11 roků a 10 měsíců
PohlavíKocour
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

15.5.2019
dobry den a zdravime z Brna. Bohous je zatim skvely chlapik, tak snad mu to vydrzi:-) zustali jsme na ceste zpatky 3 hodiny v kolone na d1. Zvladli jsme to bez problemu. Je fakt moc hodny.