Kontakt

Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Bobo

Černý fešák Bobo se jednoho dne objevil na dvoře rodinného domku a odmítl ho opustit. Majitel sice kočku nechtěl, ale Boba se mu zželelo a než se uvolnilo místo u nás, tak se o něj postaral. Bobo je nádherný a statný kocour, který má rád mazlení a dobré jídlo. Zpočátku je opatrný a chvíli mu trvá, než si zvykne na změnu. Ovšem jakmile se ujistí, že mu nebude ublíženo, stává se z něho největší mazel na světě a dokonce je ochotný kvůli pohlazení opustit i plnou misku.

9.12.2017 – Jako by Bobo věděl, že ho čeká znesvěcení v podobě kastrace, uhnal si tenhle statný kocour zánět žlučovodů. Takže kastrace se odkládá a tím i bohužel odchod do nového domova. Tak jen doufáme, že léčba zabere a Bobo bude zase v pořádku. Ještě ho čekají krevní testy a pak už jen klid na lůžku :-).


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o příspěvek na veterinární péči, tento příspěvek je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku, darů a částečně právě z příspěvků nových majitelů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 500 Kč (vakcinace a několikanásobné odčervení), dvakrát očkované kotě už 900 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 1500 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 500 Kč, u kastrované kočky 800 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený příspěvek na veterinární péči se dá odečíst z daní jako dar, potvrzení vám rádi vystavíme.

V případě zájmu o tuto kočku můžete depozitum kontaktovat jak emailem, tak telefonicky. Nicméně vzhledem k tomu, že jsme zpravidla přes den v práci, nemůžeme zaručit okamžitou reakci. Proto doporučujeme mailovou komunikaci. Můžete také využít kontaktního formuláře přímo na profilu depozita.

Kontaktovat depozitum

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavKočky ve frontě
Stáří kočky 2 roky a 8 měsíců
PohlavíKocour
KastraceNE
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...