Galerie z domova
Bobo

Černý fešák Bobo se jednoho dne objevil na dvoře rodinného domku a odmítl ho opustit. Majitel sice kočku nechtěl, ale Boba se mu zželelo a než se uvolnilo místo u nás, tak se o něj postaral. Bobo je nádherný a statný kocour, který má rád mazlení a dobré jídlo. Zpočátku je opatrný a chvíli mu trvá, než si zvykne na změnu. Ovšem jakmile se ujistí, že mu nebude ublíženo, stává se z něho největší mazel na světě a dokonce je ochotný kvůli pohlazení opustit i plnou misku.

9.12.2017 – Jako by Bobo věděl, že ho čeká znesvěcení v podobě kastrace, uhnal si tenhle statný kocour zánět žlučovodů. Takže kastrace se odkládá a tím i bohužel odchod do nového domova. Tak jen doufáme, že léčba zabere a Bobo bude zase v pořádku. Ještě ho čekají krevní testy a pak už jen klid na lůžku :-).

13.2.2018 – Fešák Bobo má po kastraci a hledá nový domov. Bobo je neskutečně ukecaný a mazlivý kocour. No a taky je hodně závislý na jídle. Ovšem jako správná kočka preferuje spíše stravu mokrou a v hojné míře. Což moc nedoporučujeme, protože by už nebyl schopen pohybu. V novém domově může být i sám. Hlavně když tam bude někdo, kdo ho pořádně pomazlí.

 


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o příspěvek na veterinární péči, tento příspěvek je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku, darů a částečně právě z příspěvků nových majitelů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 500 Kč (vakcinace a několikanásobné odčervení), dvakrát očkované kotě už 900 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 1500 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 500 Kč, u kastrované kočky 800 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený příspěvek na veterinární péči se dá odečíst z daní jako dar, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavNašli domov
Kočka byla umístěna04.03.2018
Stáří kočky 3 roky a 7 měsíců
PohlavíKocour
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

9.3.2018
Dobrý den, jak jsem slíbila, posílám fotku zdobícího Fíry (Dartha) na schodech a pak skupinové foto celé naší smečky. Bobo je první zleva. Socializace proběhla živelně, protože jsem nedokázala stávající osazenstvo udržet venku. Bylo to ale v klidu, jsou to všechno kliďasové a dobráci. Bobo si zvyká, mám ho u sebe, rád se mazlí na klíně, ale když ho chci zvednout ze země, tak se ještě schovává pod židli nebo křeslo, ale je čím dál smělejší. Až se mi s ním povede fotka, zase se ozvu. Mějte se hezky, ať se Vám vše daří!