Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Blek

Malého Bleka spolu s jeho brášky Fůtem a Vajtem někdo hodil na zahradu našeho depozita. Naštěstí jsou kluci v pořádku a brzo budou hledat nové domovy.

Blek se už umístil, ale bohužel mu to v novém domově nevyšlo a je zpět u nás. Po prvních pár nejistých dnech se z něj vyklubal milý, zvědavý kocour. Rád se mazlí (včetně ducání hlavičkou a šlapání pacičkami), hraje si s ostatními kočkami a samozřejmě spí v posteli, tam je to nejlepší. Za kočičího kamaráda by byl v novém domově určitě rád. Pouze do bytu.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumLenka a Honza - Praha
StavNašli domov
Kočka byla umístěna03.05.2020
Stáří kočky 9 měsíců
PohlavíKocour
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...