Galerie z domova
Björn

Agnetha, Benny, Björn a Anni Frid – to je nová modrooká čtyřka v naší karanténě. Dva zrzaví kluci, jedna mourinka a jedna černá temnota. Uřvaní to bordeláři, ale opět k pomuchlování. Pocházejí ze stejné lokality jako Lela a její prckové. Jen tihle jsou bez mámy, která se již víc jak týden neukázala. Naštěstí jsou už dost velcí, aby všechno zvládli sami.

Po očkování a odčervení bude zrzavý Björn připraven odejít do nového domova, nejlépe ke kočičímu kamarádovi (nebo se svým sourozencem), do bytu.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o příspěvek na veterinární péči, tento příspěvek je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku, darů a částečně právě z příspěvků nových majitelů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 500 Kč (vakcinace a několikanásobné odčervení), dvakrát očkované kotě už 900 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 1500 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 500 Kč, u kastrované kočky 800 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený příspěvek na veterinární péči se dá odečíst z daní jako dar, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavNašli domov
Kočka byla umístěna23.07.2017
Stáří kočky 1 rok a 1 měsíc
PohlavíKocour
KastraceNE
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

23.7.2017
Dobrý den, tak Bjorník už si zvyká v novém prostředí a zatím tráví většinu času tím, že "loví" doslova vše, co mu přijde do cesty:). K nám jakožto novým páníčkům má zatím trochu odstup, což je taky důvod, že se nám nepodařilo zatím vyfotit žádnou kloudnou fotku s některým z páníčků, protože je opravdu v neustálém pohybu jak opička na gumě, všechno zkoumá a v podstatě od té doby, co jsme přijeli, nepřetržitě běhá a poskakuje po celém prostoru a na nás zatím "nemá čas". Posílám tedy zatím aspoň fotku z jeho loveckých aktivit a fotku s někým z nás ještě dodám, jakmile se nám ho podaří "zastavit v letu"... Ještě jednou moc děkuji a zdravím,