Kontakt

Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Birdy

Statný zrzavý kocour, který byl přijat od nálezce. Ten mu zajistil kastraci, ale poté, co se mu kocour vloupal do voliéry k ptáčkům a zřejmě jich několik zahubil, přetekl pánův pohár trpělivosti. Birdy se krátce po příjmu snažil zahubit i nás, při bližším kontaktu syčel a packou jasně naznačoval své úmysly. Po přemístění do minidepozita a násilné socializaci pomocí mazlení a neustálého rozmazlování Birdy obrátil. S depozitním strejdou spí v posteli, vrní a rozhodně byste do něj neřekli, že ještě před pár měsíci v lidech viděl především kořist a nepřítele.

25.8.2016 – Chcete hlídacího psa? Pořiďte si Birdyho. Tak nějak by mohl znít nabídkový inzerát. Birdy je neskutečný kocour nejen vzhledem, ale i povahou. Jediný, koho je ochotný tolerovat, je jeho depozitní rodina. Všechny ostatní lidi prostě nemusí. Je schopen zaútočit na děti i dospělé. Z toho důvodu nejspíš nikdy nový domov nenajde. Přesto ho má depozitní teta ráda. Birdy je prostě Pan kocour a jinak to nebude.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o příspěvek na veterinární péči, tento příspěvek je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku, darů a částečně právě z příspěvků nových majitelů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 500 Kč (vakcinace a několikanásobné odčervení), dvakrát očkované kotě už 900 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 1500 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený příspěvek na veterinární péči se dá odečíst z daní jako dar, potvrzení vám rádi vystavíme.

V případě zájmu o tuto kočku můžete depozitum kontaktovat jak emailem, tak telefonicky. Nicméně vzhledem k tomu, že jsme zpravidla přes den v práci, nemůžeme zaručit okamžitou reakci. Proto doporučujeme mailovou komunikaci. Můžete také využít kontaktního formuláře přímo na profilu depozita.

Kontaktovat depozitum

Detail kočky


DepozitumJarka - Kralupy
StavHledají domov, Virtuální adopce
Stáří kočky 9 roků a 2 měsíce
PohlavíKocour
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Platby a dárci

Platbu můžete provést na tento účet (jednorázově či měsíčně)
Č. účtu: 2800060940/2010
VS: 242013
Jméno a příjmeníČástkaFrekvence
Jakub Taške100,- KčMěsíčně
Patricia Sobotová150,- KčMěsíčně


Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...