Kontakt

Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Binky

Maličká Binky se narodila plaché kočce Esmé v naší karanténě spolu se sourozenci Goodie a Morty. Zatím jsou v bezpečí u mámy a ještě jsme si je ani pořádně neprohlédli. Nechceme jejich plachou mámu zbytečně stresovat.

19.8.2020 – Binky má po prvním očkování a hledá nový domov. Stejně jako její sestra Morty ještě není úplně mazlivá. Zatím se nechá pohladit jen u jídla, ale je hodně zvědavá. Hledáme pro ni domov, kde bude mít dostatek času na zvykání a věříme, že z ní vyroste krásná a mazlivá kočka.

26.9.2020 – Binky a její sestru Morty jsme převezli do pražského depozita. Obě holky v karanténě začaly dělat pokroky, tak je chceme dovymazlit. Binky je krásná trojbarevka s heboučkým kožichem. Přesun zvládla dobře, na nové prostředí si den dva zvykala, ale postupně se rozkoukává a se sestrou Morty si už hrají s míčky a myškami. Binky vypadá, že je na dobré cestě začít se mazlit, můžeme k ní kdykoli přijít a pohladit ji, nechá se i chovat. Zatím nepřede, snad to odkouká od ostatních koček v depozitu :) S ostatními kočkami vychází výborně. Je to klidnější kočka a hledáme pro ni spíše klidnější domov s trpělivými majiteli, kteří ocení každý její pokrok.

15.10.2020 – Binky udělala obrovský pokrok, už se neschovává, naopak, každou chvíli obdivujeme, jak je hezká, když kolem nás se zvednutým ocáskem popobíhá. Umí udělat nesmírně roztomilý výraz, kterému se nedá odolat. Už si chodí pro pohlazení, občas sice pak ještě poodběhne, ale když ji vezmeme do náručí, začne spokojeně příst a ducá hlavou. Stejně jako její sestra Morty je to spíše klidnější kotě, žádný destruktor :)


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

V případě zájmu o tuto kočku můžete depozitum kontaktovat jak emailem, tak telefonicky. Nicméně vzhledem k tomu, že jsme zpravidla přes den v práci, nemůžeme zaručit okamžitou reakci. Proto doporučujeme mailovou komunikaci. Můžete také využít kontaktního formuláře přímo na profilu depozita.

Kontaktovat depozitum

Detail kočky


DepozitumZuzana - Praha 13
StavHledají domov
Stáří kočky 5 měsíců
PohlavíKočka
KastraceNE
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...