Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Betůnek

Betynku spolu se sourozenci (Ťulda, Tygy, Píďa) našli majitelé domku na své zahradě. O celou partu se nějakou dobu starali, než se u nás uvolnilo místo. Betynka je hodná a mazlivá kočička. Zpočátku je opatrná, dost se fixuje na brášku Ťuldu. Vhodná pouze do bytu.

10.10.2019 – Betynka je šamanka a tak je z ní teď Betůnek. Nenapadlo nás zkontrolovat pohlaví při příjmu, přeci jen jsme věřili nálezcům. Mno a tady se jasně potvrdilo důvěřuj, ale prověřuj. Kocourek je již mazlivý a může odejít do nového domova.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o příspěvek na veterinární péči, tento příspěvek je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku, darů a částečně právě z příspěvků nových majitelů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 500 Kč (vakcinace a několikanásobné odčervení), dvakrát očkované kotě už 900 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 1500 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený příspěvek na veterinární péči se dá odečíst z daní jako dar, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumLenka a Honza - Praha
StavNašli domov
Kočka byla umístěna17.11.2019
Stáří kočky 8 měsíců
PohlavíKocour
KastraceNE
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...