Galerie z domova
Bedřiška

Bedřiška k nám přišla poté, co její majitelé prodali dům a odstěhovali se. Noví majitelé se naštěstí o Bedřišku a její koťata skvěle postarali. Zajistili veterinární péči i pořádné krmení než se u nás uvolnilo místo. Bedřiška je hodná a mazlivá kočka. S převozem a pobytem u nás zatím problém nemá. Doufáme, že jí po odstavu prcků brzy najdeme nový a lepší domov.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o příspěvek na veterinární péči, tento příspěvek je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku, darů a částečně právě z příspěvků nových majitelů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 500 Kč (vakcinace a několikanásobné odčervení), dvakrát očkované kotě už 900 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 1500 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený příspěvek na veterinární péči se dá odečíst z daní jako dar, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavNašli domov
Kočka byla umístěna04.11.2017
Stáří kočky 4 roky a 5 měsíců
PohlavíKočka
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

4.11.2018
Dobrý den, tak máme Bedřišku už celý jeden rok. Má se dobře, domova si váží tak moc, že nechce chodit ven. K ročnímu výročí dostala domeček na hraní, na kterém pěkně řádí. Také má kočičího kamaráda Alfréda, který se k nám nastěhoval. Majitel se nenašel, ale kočky spolu vychází dobře, každý zabral jednu postel :) Máme doma veselo! Děkujeme za Bedřišku, mějte se hezky.
14.1.2018
Dobrý večer, zasílám Vám fotky naší mazlinky. Daří se jí moc dobře, jen nás asi sní. Pořád stojí u misky a mňouká, kuchyň /a postel/ je její oblíbená místnost. Když jí dcera omylem zavřela do spíže, Bedřiška byla nadšená. :) Dodatečně Vám i kočičkám přeji vše nejlepší v roce 2018.
21.11.2017
Dobrý večer, zasíláme pozdrav a fotky. Bedřiška Vás podporuje, má ráda kalendář :-) Má se moc dobře, krásně přibírá na váze, je to zlatíčko.
6.11.2017
Dobrý večer, zasílám fotky mazlinky Bedřišky. Vše proběhlo bez problému. Bedřišce stačilo pár minut a byla zabydlená, nečekala jsem, že si zvykne tak rychle. Je moc hodná a mazlivá, její nejoblíbenější místo je postel. Jsme rádi, že ji máme. Zase Vám pošlu nějaké fotky.