Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Amélie

Krásnou Amélii nám spolu s její dcerou Vanesou předali jejich majitelé. Amélie je zpočátku velmi opatrná a na změnu prostředí si zvyká pomalu. Dle majitelky ráda utíká ventilačkou, i když je člověk v místnosti. Je vhodná pouze do bytu.

19.3.2019 – Amélie si už na nové prostředí zvykla a chodí nás vítat. Jediné, co zatím nemusí, je manipulace. Očkování bylo pro ni i pro personál veterinární ordinace opravdu bojovkou.

5.4.2019 – Před pár dny jsme Amélii přesunuli do pražského depozita. První den byla nervózní a chvílemi i lehce agresivní, dokonce i na Vanesu, ale když jsme Vanesu přesunuli k ostatním kočkám a Amélii nechali samotnou, stal se z ní kontaktní a předoucí mazlík. Během týdne jsme se ji pokusili spřátelit s ostatními kočkami v depozitu, ale bojí se jich a ze strachu na ně útočí. Proto pro ni hledáme domov jako pro kočičího jedináčka, protože když je sama, je spokojená, běhá za námi jako pejsek a mazlí se jako o život. Vyhovuje jí spaní v posteli, ale je to spořádaná kočička, s vyžadováním mazlení počká, až vám zazvoní budík :)

 


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o příspěvek na veterinární péči, tento příspěvek je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku, darů a částečně právě z příspěvků nových majitelů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 500 Kč (vakcinace a několikanásobné odčervení), dvakrát očkované kotě už 900 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 1500 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený příspěvek na veterinární péči se dá odečíst z daní jako dar, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumZuzana - Praha 13
StavNašli domov
Kočka byla umístěna14.04.2019
Stáří kočky 4 roky a 2 měsíce
PohlavíKočka
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...