Galerie z domova
Alita

Alitu spolu s Hugem našli nálezci na skládce. Přivezli je spolu s pytlem krmení a pamlsků na veterinu a teď jsou prckové u nás. Alita stejně jako její bráška potřebuje pořádně vykrmit, jinak je v pořádku. Má ráda jídlo a kotěcí hry. Vhodná do bytu.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o příspěvek na veterinární péči, tento příspěvek je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku, darů a částečně právě z příspěvků nových majitelů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 500 Kč (vakcinace a několikanásobné odčervení), dvakrát očkované kotě už 900 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 1500 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený příspěvek na veterinární péči se dá odečíst z daní jako dar, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavNašli domov
Kočka byla umístěna12.09.2019
Stáří kočky 8 měsíců
PohlavíKočka
KastraceNE
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

25.9.2019
Dobry den, Na zaklade domluvy posilam fotky Ality a Huga. Maji se docela v pohode, hodne si hraji a furt jsou v pohybu (o cem rika i kvalita fotek) a taky docela rychle rostou - i na delku i ve hmotnosti. Takze asi jim spatne neni. Jsme v kontaku s Madou a jsou pod prstem pani doktorky. Dekujeme jeste jednou za spoluprace a s pozdravem