Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Adina

Jedno ze čtyř koťat toulavé kočky Hérečky. Adina dostala jméno po slavné herečce, stejně jako její tři sestry. Přijali jsme ji do péče den po narození, takže bude na rozdíl od své matky zvyklá na lidi a správně socializovaná.
9.12. – Po přesunu do pražského depozita se Adina rychle rozkoukala, brzy po příjezdu šla zkoumat nové obydlí a lovit myšky. Zatím je poněkud netýkavá, ale věžíme, že z ní brzy bude mazlík. Adina je moc hezká mourinka, která bude ozbobou každé domácnosti :)
12.12. Adinka se zamyslela a zjistila, že mazlení je fajn záležitost – pro pohlazení si sice sama ještě nepřijde (ale dáváme tomu den, maximálně dva), ale jakmile ji začnete hladit, rozvalí se blahem a spokojeně přede.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o příspěvek na veterinární péči, tento příspěvek je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku, darů a částečně právě z příspěvků nových majitelů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 500 Kč (vakcinace a několikanásobné odčervení), dvakrát očkované kotě už 900 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 1500 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 500 Kč, u kastrované kočky 800 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený příspěvek na veterinární péči se dá odečíst z daní jako dar, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumZuzana - Praha 13
StavNašli domov
Kočka byla umístěna22.12.2015
Stáří kočky 2 roky a 7 měsíců
PohlavíKočka
KastraceNE
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...