Načítám Akce

NGO Market 2018

11.4. 2018 od 11:00 - 19:00
Vstupné: Zdarma
  • akce již proběhla.
ngo_market

I tento rok se s námi můžete potkat na veletrhu NGO Market :)

NGO Market, největší veletrh neziskových organizací ve střední a východní Evropě pořádaný Nadací Forum 2000, je místem, kde se setkávají neziskové organizace a všichni, kteří se zajímají o společnost a svět, ve kterém žijí.

Tato jedinečná jednodenní akce se od svého vzniku v roce 2000 neustále rozšiřuje co do svého rozsahu i záběru. Neziskové organizace aktivní ve vzdělávání, dobrovolnictví, oblasti lidských práv, environmentální problematice nebo jiných oblastech mají v rámci něj možnost představit své aktivity široké veřejnosti, navázat nová partnerství, zaujmout a oslovit sponzory a dobrovolníky, ale i získat nové vědomosti potřebné pro úspěšné vedení své organizace.

Letošní ročník ponese název „Příběhy občanské společnosti“. Veletrh nabídne návštěvníkům bohatý doprovodný program plný workshopů, seminářů a praktických ukázek z činnosti neziskovek, včetně celodenního zábavného i vzdělávacího programu pro děti. Garantem odborného programu je Nadace Neziskovky.cz . Veřejnost se jej již tradičně účastní zdarma bez nutnosti předchozí registrace.

Neziskovým organizacím, které se chtějí na NGO Marketu prezentovat, doporučujeme se včas registrovat na: http://bit.ly/2mxfM6P . V případě zájmu o užší zapojení ve formě finančního nebo produktového partnerství nás neváhejte kontaktovat na ngomarket@forum2000.cz .

Těšíme se s Vámi na viděnou 11. dubna 2018 ve Forum Karlín.

Detaily

Datum: 11.4. 2018
Čas: 11:00 - 19:00
Vstupné: Zdarma

Místo konání

Místo konání: Forum Karlín
Adresa:
Pernerova 51
Praha 8,