Hlasujte pro nás na Facebooku a pomozte tak uhradit fakturu za veterinární péči

5.6.2019

Kočky ze Slaného, které se k nám dostaly od nesvéprávných majitelů, jsou zpět v jedné naší dočasné péči. Kvůli panleukopenii byly všechny převezeny na veterinární kliniku v Praze, kde bohužel zemřel ještě i kocour Pí, který svůj boj s touto nemocí prohrál.
Kočka Alfa s nimi nebyla, protože je v naší karanténě po operaci oka. Zbývající čtyři kočky jsou teď tedy zpět v dočasné péči jedné naší pomocnice a zatím to vypadá nadějně. Všechny baští a vyměšují jedna radost. :)
Co nám zase takovou radost nedělá je účet za tuto hospitalizaci, který se vyšplhal na neuvěřitelných 42009 Kč. Sami bychom ale péči o takto nemocné kočky nezvládli. Všichni chodíme do práce a navíc karanténu máme plnou, takže jsme nemohli riskovat.
Budeme rádi, když nás podpoříte třeba hlasováním v soutěži o účast na výstavě koček – vybraný útulek dostane finanční podporu a navíc se bude moci výstavy zúčastnit se svým charitativním krámkem. Budeme vděční i za jakýkoliv finanční příspěvek na náš transparentní účet. 2800060940 / 2010

Hlasovat můžete pomocí Facebooku zde